ENERGIA NATURA > Všechny rubriky

BLOG

Žádné suché teorie o asertivním chování a pozitivním myšlení. Přinášíme praktickou ukázku, že to jde. Bez známostí. Bez úplatků. Bez podlézání. A s nepříjemným úředníkem (těm profesionálním a charakterním se samozřejmě omlouváme, na ty uvedená pravidla uplatňovat nepotřebujete).
Celý článek
A je to tady! Návštěva u paní doktorky (alergoložky), a pozitivní reakce na pyly, trávy a prach. Polovina 80.let, já na základní škole, o alergiích se tehdy ještě moc nepsalo. Paní doktorka mě uklidnila. Dá se to léčit. Nebo alespoň udržet pod kontrolou, dodala pro jistotu.
Celý článek
Chcete vědět, jaké problémy řeší muži v TOP-managementu velkých společností? Co se odehrává za zavřenými dveřmi porad vedení? Jak byste se tam cítili vy? A proč tak málo žen zastává vedoucí funkce? Nápovědu vám dá následující rozhovor inspirovaný skutečným zážitkem autora.
Celý článek
Ten scénář je stále stejný – máme problém, blbou náladu, depku. Jak to řešit? Doktor, prášky – to je jedna cesta. A nebo se sebou něco dělat. Sport, psycholog, kartářka, kurz. Kurz? Ano, to je ono. Ale jenom ten, který pomáhá! Známí a kamarádi z práce určitě poradí.
Celý článek
12