Analýza zdravotního stavu

Jak funguje metoda EPC

Budete se asi divit, ale fazikální princip elektrofotoniky je známý už více jak dvě staletí. Slavný vynálezce a konstruktér Nikola Tesla experimentoval se světelnými výboji v elektromagnetikcém poli, aniž by předpokládal, že mnohem později dojde k praktickému využití při analýze zdravotního stavu. Vše je o energii a informaci. A díky počítačům je to dnes možné.

VÍCE INFORMACÍ

Jak probíhá měření

"Musím se na to nějak speciálně připravit?", "Je to bezpečné?". Tak podobně vypadají dotazy většiny našich klientů před první návštěvou. Přestože naše centrum není žádné lékařské zařízení, všechny naše přístroje splňují přísná bezpečnostní kritéria a byly klinicky testovány. Podívejte se na nejčastější dotazy a nebo rovnou klikněte na odkaz níže a dozvíte se víc.

CHCI VĚDĚT VÍC

Děláme to jinak

Jak vlastně analyzujeme váš zdravotní stav? A je to analýza nebo diagnoza? Tak popořadě. Diagnozu provádí lékař na základě svých znalostí a odborných vyšetření. „Sono, ultrazvuk, rengen, magnetická rezonance“ to všechno jsou všeobecně známé výrazy pro diagnostické přístroje, které různým způsobem „skenují“ lidské tělo. Takže zlomeninu poznáte, žlučníkové kameny také, ale na alergii, bolesti, deprese nebo zažívací obtíže jsou jejich schopnosti krátké. No nevadí. Ještě jsou tady odběry (krve, moči a dalších tělních tekutin), armáda testů na cokoliv. Sběr dat probíhá podle předem stanovených postupů (většinou se jedná o chemické rozbory nebo analýzy). No je to něco podobného jako v servisu s vaším autem. Mnoho lidí k tomu tak přistupuje. Zbývá ještě taková maličkost – jaká je příčina bolestí, depresí, alergií, neplodností? Stres? Nezdravý životní styl? To není zrovna přesná diagnoza. Tolik laboratorních vyšetření, nákladných měření a … Podle tabulkových hodnot je vše v normě. Přetrvávají pouze subjektivní potíže pacienta. Tak takto my nepracujeme!

Skutečná příčina vašich obtíží

Většinu lidí v aktivním věku, kteří začnou mít nějaké zdravotní potíže, zajímá jedno – chci být zase fit, chci se cítit OK (pokud možno okamžitě). A je jim úplně jedno, jakou mají hladinu cholesterolu, bilirubinu atd.

V pořádku. U nás se hned na začátku během hodiny dozvíte vaši celkovou zdravotní kondici, fyzický a psychosomatický stav vašich hlavních orgánů, imunitního, endokrinního (hormonálního) a nervového systému. A hned od začátku se budeme bavit o skutečných příčinách vašeho zdravotního stavu. A k tomu potřebujeme vždy vaši součinnost. Věřte tomu, že v 90% případů je příčina rychle odhalitelná, a je někde úplně jinde než si většina lidí myslí. Dokážeme s velkou mírou přesnosti určit, čeho se podvědomě obáváte, a jestli je vaše obava oprávněná.

Co měříme

Analýza výsledků vašeho zdravotního stavu probíhá na základě měření úrovně energie v jednotlivých orgánek a částech těla. Hledají se jakékoliv odchylky od normálu, které pomáhají rychle určit skutečnou příčinu problému. Měření probíhá komplexně – neřešíme tedy bolest hlavy jako problém hlavy, ale jako důsledek jiného problému. A ten bývá individuální, tak jak je každý člověk nezaměnitelný „originál“. Lidi prostě nejde zaškatulkovat jako při sjednávaní povinného pojištění.

Podrobnosti o metodě měření EPC najdete v samostatné sekci zde.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500