Partneři

A s kým spolupracujeme?

Bez vzájemné výměny zkušeností a poznatků to prostě nejde. Jsme hrdí na to, že máme své spolupracovníky a přátele po celém světě. Velkou roli v našich nových vědomostech hraje Rusko a bývalé země Sovětského svazu, dnes právem země neomezených možností v této oblasti.

Níže je uvedeno pouze několik jmen našich drahých kolegů. Omlouváme se všem dalším, kteří zde nejsou uvedeni - i kapacita našich stránek je omezená :-)

 

Elena Janovskaja

Elena Janovskaja

(Rusko)

psycholožka, zástupkyně ředitele společnosti KTI International v Petrohradě. Podílela se na vývoji programů pro diagnostiku psychických proruch a bloků u osob se zdravotními problémy. Při svých výzkumech využívá přístroje prof. Korotkova. Věnuje se školící a přednáškové činnosti po celém světě, zejména v USA.

Konstantin Korotkov

Konstantin Korotkov

(Rusko)

profesor informatiky a biofyziky na státní univerzitě Petrohradu. Držitel 17 patentů v oblasti biofyziky, publikoval více jak 200 odborných prací, napsal 9 knih. Rozvinul vědecký směr známý jako elektrofotonika. Tato metoda umožňuje zachytit v reálném čase fyzický a psychoemocionální stav člověka a značně usnadnit diagnózu zdravotních obtížích s nejasnými symptomy. Dnes využívá tuto metodu více jak 1000 pracovišť na světě.

Dmitry Orlov

Dmitry Orlov

(Rusko)

fyzik, žák prof. Korotkova. Zaměřuje se na výzkum vlivu prostředí na zdraví člověka. Při svých měřeních využívá techniky EPC. Spolupracoval při vývoji nových přístrojů pro měření energie v prostoru. V současnosti je ředitelem společnosti "Atmosfera Vašego Doma", která ve spolupráci s naším centrem pomáhá lidem a firmám žít a pracovat ve zdravém prostředí.

Felicity Mackinnon

Felicity Mackinnon

(Velká Británie)

profesionální psychoterapeut. Autorka knihy "The How & Why of Your Personal Energy". Zabývá se vlivem negativní a pozitivní elergie na jedince i skupiny. Má bohaté zkušenosti při řešení sociálně-emočních situacích ve firmách, pomáhá při zvládání pracovních stresů a krizových situací.

Lutz Rabe

Lutz Rabe

(Německo)

ředitel Institutu pro bioelektrofotoniku v německém Würzburgu. Institut se zabývá aplikovaným využitím techniky a přístrojů EPC/GDV v různých oblastech i mimo lidské zdraví, např. využití ve vrcholovém sportu, testování energetických vlastností materiálů nebo studium geo-aktivních zón. Institut působí teké v Rakousku, Itálii a Řecku.

Katyma Murtazina

Katyma Murtazina

(Kazachstán)

profesionální psycholožka a psychoterapeutka. Zaměřuje se na práci s podvědomím a bioenergetikou. Při své práci využívá bohatých zkušeností z východních nauk, které převádí do současného světa. jejím hlavním cíle je pomoci lidem při zdravotních a psychických problémech. Významné úspěchy má také v oblasti vztahových problémů a řešení ženských nemocí.